Cena od do
Hledat text: 

PRAVIDLA A PODMÍNKY INZERCE

  1. Tato služba je určena výhradně pro osobní inzerci. Komerční reklama nebo inzerce týkající se finančních služeb, půjček, sázek apod. bude odstraněna a následně zablokována. .
  2. Dodržování zákonů - vyvarujte se prosím urážlivých výroků, propagace různých ilegálních politických hnutí a vůbec všech dalších věcí, které jsou v rozporu s obecnou slušností a zákony České Republiky.
  3. Vyhrazujeme si právo neuveřejnit a vymazat takové inzeráty, které nejsou míněné vážně, nebo jejichž znění a obsah je v rozporu s platnými právními předpisy, slušnými mravy a jinak nevhodné pro uveřejnění, nebo by mohly jiným způsobem poškodit dobré jméno těchto stránek. Nejsme povinni zdůvodňovat, proč jsme inzerci odmítli.
  4. Vyhrazujeme si právo neuveřejnit a vymazat takové inzeráty, které se opakují..
  5. Vyhrazujeme si právo zařadit inzerát do rubriky, která nejlépe odpovídá obsahu.
  6. Je povoleno inzerovat pouze konkrétní předmět nebo službu. Je zakázáno vkládat do nadpisu inzerátu název firmy nebo odkaz na její web. Dále je zakázáno dělat reklamu konkurenci, tzn. webům stejně zaměřeným jako http://inzerce.mubruntal.cz/.
  7. Je zakázáno inzerovat weby nebo služby, které fungují na principu tzv. refferal nebo affiliate programů. Podstatou těchto programů je provize pro inzerujícího uživatele za každého dalšího, kterého přivede. Na tom samo o sobě není nic špatného, ale bohužel to ve finále vede k zahlcování inzerce odkazy na stejné weby, což je pochopitelně ku škodě návštěvníků.
  8. Je zakázáno vkládat inzeráty typu "napište si emailem o více informací". Text, který lze vložit k inzerátu, je dostatečně dlouhý k vyjádření drtivé většiny nabídek a navíc je tu možnost připojit k inzerátu klikatelný odkaz. Lákání emailů z lidí a maskování podezřelých činností nebudeme tolerovat.
  9. Je zakázáno vkládat odkazy na jiné inzertní nebo aukční weby - pokud chcete prodávat přes naši inzerci, čiňte tak prosím přímo.
  10. Nejsme podle zákona odpovědní za obsah, kvalitu a pravdivost informací. Nemáme povinost zkoumat, zda jimi nejsou porušována práva třetích osob.

TOPlist

Za obsah jednotlivých inzerátů neodpovídá MěÚ Bruntál